K2 Turbo Dream

K2 Turbo Dream

Postby mozy » Mon Oct 15, 2012 10:48 am

Ами и аз да напиша нещо за турбото
К2 Turbo Dream - 159 см, модел 2010/2011
стил: all mountain rocker

Самата дъска се състои от: Rocker - 20%; Flatline -80%;

Преди съм карал само твърдаци и дъсчицата ми се стори доволно мека
Много меко попива след скок, а и в доста случаи вади от не до там сполучливи такива.

Тази година нямаше достатъчно пудричка за да мога да дам обективно мнение как се държи в дълбок снежец, едно каране имам в дълбок снежец и останах с прекрасни впечатления - Rockera работи
Пъргава и повратлива дъсчица с бърза база

Недостатък които забелязах:

- наложи се по честа поддръжка на кантовете от старата ми дъска

В общи линии съм доста доволен от дъсчицата и се надявам този сезон да ми се наложи по-често да се насладя на freeride
възможностите и

Image
mozy

Re: K2 Turbo Dream

Postby pow » Wed Nov 20, 2013 1:04 pm

За мен това е една от най-добрите дъски на K2. Много добре се държи при всякакви ситуации.
pow

Postby ivoivo » Sun Dec 15, 2013 11:14 pm

Когато закупих Turbo-то, само четох ревюта за дъската но след миналия сезон мога да кажа, че дъската е адска. Адски бърза и маневрена, много лека.
ivoivo

Postby mitak » Thu Jun 19, 2014 8:55 am

За ман K2 Turbo Dream е една от най-хубавите дъски кито съм карал до сега. Въпреки, че дъската е all mountain, тя има достатачно мекота за да може да ви даде различен тиб чуство на каране.
Миналата година карах по-нисък клас дъска и изобщо няма база за сравнение от Turbo-то.

Тази година, ще карам друга марка дъска и ще пиша и за нея, но за сега това е дъската за мен. Ще се радвам и някой друг да сподели за дъската.
mitak

Return to Тест