k2 VaVaVoom Rocker

k2 VaVaVoom Rocker

Postby fatima » Sat Mar 01, 2014 8:59 pm

K2 VaVaVoom Rocker

От 2 години насам карам с K2 VaVaVoom Rocker 139см. и вече със сигурност мога да кажа, че това вече е любимата ми дъска! Независимо, че моята е доста мъничка, тя се справя еднакво добре и в парка, както и в пудра, благодарение на V rocker формата й.

Първото ми каране с нея беше именно в парк и въпреки, че очаквах, че ще ми трябва време да свикна, ме изненада много приятно – лека, флексабилна и много жива дъска е. Има много добър респонс и определено е лесно да заобичаш да караш с нея. Идеална е както за уреди, така и за скок. Бих я препоръчала на напреднали и начинаещи – определено си е друго да караш с Rocker дъска.

Във фрийрайд-а се справя не по-малко добре, дори напротив. Без значение в колко дълбока пудра съм карала, носът на дъската винаги е на повърхността и не й позволява да потъне, което не бях изпитвала досега. Не един, или 2 пъти ми се е случвало да ме оставят да правя първа следа, просто защото само моята дъска не затъва. Несъмнено улеснява много карането ми и ми позволява да се концентрирам по-добре върху линиите, които избирам.

За 2 години и над 100 дни в планината с нея не съм имала нито един ден, в който да съжалявам, че избрах K2.

Препоръчвам на всички, които не познават марката или не са карали с дъска от техните модели, да разгледат новия каталог с дъски 2014/2015. Има адски впечатляващи бордове – със сигурност ще си харесате нещо!

Image
Last edited by fatima on Sat Mar 01, 2014 9:05 pm, edited 1 time in total.
fatima

Re: k2 VaVaVoom Rocker

Postby kro » Sat Mar 01, 2014 9:05 pm

Тук може да разгледате, новия каталог на K2 2015, и да направите своята поръчка за новия сезон:)

http://issuu.com/snowarea.org/docs/k2_s ... talog_1415

тел: 0899007954
SNow Area
http://www.snowarea.bg
kro

Return to Тест