LIB tech TRS 2015

LIB tech TRS 2015

Postby kro » Fri Dec 05, 2014 11:14 am

LIB tech TRS 2015

Сезона наближава а аз се сдобих с едно бижу на Lib tech. LIB Total ripper series една култова дъка, която за първи път, ще имам удоволствието да карам и ще се радвам да споделя мнението си за нея през сезона!!!
Резмера, който ще карам е 159 см, много се чудих дали не ви взема T.Rice модела, но той няма 159 см, сигурно защото модела е с по-фрий райд насоченост!

След 24 карания, може да се каже, че сезон 2015 е приключил и дъската е изтествана:)

След тази хубава зима на 14/15, по скоро Март 2015, мога да кажа, че с тази дъска усетих нещо различно, което не бях чуства до сега с дъските, които съм карал до сега.
Контрола и стабилността, който дава дъската и усезателен. Аз лично, винаги съм имал проблем със стабилността на дъската от килограмите ми, но по-принцип бих карал още по-мека дъска за да видя каква е разликата.

Преди доста години карах една дъска на K2 Turbo Dream, която не е Hybrid и magne-traction, но мекотата на дъската доста ми хареса(тя беше с типичен rocker на K2)
Със сигурност TRS-a, ще ви стабилността в различни условия, което прави дъската много универсална.
За мен хората, които са по-леки могат да усетят много повече от качествата на дъската, защото производителите правят издръжливи дъски заради килограмите и съответно се губят и качествата на дъската.

Тази година видях, какво представлява и серията Horsepower на Lib tech и мога да кажа, че тази серия е доста различна от основните модели на Lib. Лекотата на серията Horsepower e осезнателна, която със сигурност ги прави много по-удобна за райдъра. Така, че ако си вземете нещо на Lib tech с допълнението HP, със сигуност трябва да споделите какво представялава тук:)

Image
:arrow:
Good Wood Winner 2015:
http://www.snowboarding-bg.com/viewtopic.php?f=27&t=371

Всички модели за 2015:
http://www.snowboarding-bg.com/viewtopic.php?f=27&t=329&sid=6e37292ebbac032c979ea2eb504ef81f
Last edited by kro on Thu Oct 29, 2015 10:11 am, edited 1 time in total.
kro

Return to Тест