Lib tech PHOENIX by JAMIE LYNN 2015

Lib tech PHOENIX by JAMIE LYNN 2015

Postby kris » Wed Nov 18, 2015 10:44 am

Lib tech PHOENIX by JAMIE LYNN 2015 157 Midwide
:arrow: 20 years anniversary edition

Миналата зима бе толкова снежна а аз бях с една чудесна дъска на: JAMIE LYNN 2015 с профил: C3 BTX с MTX.5 Magne Traction. Преди не знаех, че магнето в зависимост от модела е различно.
До себа бях карал flat и чист banana(rocker). C3-то на Marvin, дава доста стабилност на писта, като то си един вид Cember:)

В пудна не съм имал проблеми, като се усеща стабилността и. Преди време много се говореше, че магнито хапе, но такова нещо не съм усетил през целия сезон. Нещо което ми направи впечатление е че сноуборда не върви много с фабричната вакса и се наложи да и сложа нова.

Просто C3BTX е за агресивно каране но ако търсите нещо, което е по-повратливо и не се забива толкова към пистата, трябва да потърсите друга форма, като C2BTX или още по-повратлива, като чистия банан BTX.
Аз лично харесвам чистия флат и banana технологията, защото са адски бързи, но със сигурност ще загубите поне малко стабилността.

Със сигурност трябва да прецените, какво каране искате да постигнете, за да си изберете форма на дъската. Но няма друго мение, че по-висок клас дъска, ще ви даде много повече от по-ниските класове дъски!

Image

А ето и всички характеристики на накания от мен модел:

•Jamie's Power Freedtyle Geometries Built with HightPerformance C3 Camber / Rocker Contours
•Camber Dominant / Banana Blend with Magne-Traction
•C3 BTX
•157 Mid-wide option
•Magne-Traction .5
•Power A core
•Basalt / Fiberglass combo
•Bio Beans top
•Power Transfer Internal sidewalls
•UHMW External sidewall
•TNT base
•Flex 5.5 - 6.5

Jamie's favorite high speed shapes and flexes built in C3 traditional camber enhanced with a subtle rocker between your feet". This powerful combination gives you incredible control and power, perfect for aggressive riders and skilled traditionalists... your favorite board from back in the day made better! 20 years of pure power snowboarding.

Camber made better with the addition of Banana Tech rocker between the feet. Mild pressure between your feet for carving, edge grip and float in powder and maximum tip and tail pressure for precise control, power, stability and pop!
kris

Return to Тест