Сандали Lizard Hike

Сандали Lizard Hike

Postby rideride » Mon Jun 23, 2014 9:20 am

Здравейте,

искам да напиша едно ревю за сандалире на Lizard и по специално за модела Hike. Понеже съм ползвам много видове сандали от Nike до Reef, като имайте предвид, че моделите на Niki, са адски много и със сигурност не съм носил всички модели:)
Мога да кажа, че моделите на Lizard са доста удоби и леки.

Hike модела има специлано покритие, което със сигурност подобрява контакта на сандала с ходилото. Покритието прилича на твърд велур, което за съжаление не издържа много при контакта си с водата. Когато казвам, че не издържа нямам предвид, че материала се разпада а просто става като мокра гъба и ужасно много се хлъзга.

Image

Мисля, че от Lizard дават три години гаранция на сандалие, със сигурност може да сте спокойно за тях:)
Last edited by rideride on Wed Jun 25, 2014 10:42 am, edited 9 times in total.
rideride

Re: Сандали Lizard Hike

Postby redbull » Wed Jun 25, 2014 9:33 am

Аз имам същия модел но без покритието, не съм сигурен точно как се казваше модела, май Greek. Сандалите доста удобни, само от слънцето са избеляли каишките, което мисля че е нормално :)
Когато си ги купувах си мислих да си взема модела с покритието, но ми казаха, че трудно се поддържат.
Един прител ми каза, че когато се намокри покритието, стават като мокра гъба и страшно се парзаля крака в тях, което означава, че не стават за моето:)
redbull

Return to Екипировка