Good Wood 2016

Good Wood 2016

Postby kro » Tue Sep 15, 2015 12:05 pm

Good Wood 2016 by Transworld

Със сигурност знаете за класацията на Transwolrd. Тя ще се проведе за 17-ти път. Като, ще бъдат тествани 341 дъски от 18-ет карача.

Ако внимателно разгледате моделит, които са спечелили през тази година наградите, Бъртан достa се излагат само с една спечелена награда за парк дъска: Burton process Off-axis 2016.
За сметка на това Capita, пак обират наградите за мъжка дъска: Capita Marcury 2016 и Capita DOA 2016, за дъска с най-висок резултат на добра цена, кото със сигурност не е маловажно.
Миналата година K2 имаха няколко култови дъски, като K2 Turbo Dream, която беше взела награда в 'All mountain" категорията, но през тази година компанията няма нито една награда:) Което за мен е доста голям провал за двете компании.

За мен мен през тази година само Lib tech и GNU и Capita, постигат резултатите си от миналата годна.Интересен факт, е че една дъска на GNU Riders Choice, беше взела за две поредни години наградата на Transworld, но пред 2016, няма награда. Но за сметка на това дамския им модел GNU Ladies Choice 2016 e взела награда:)

Не знам защо за втора поредна година Never Summer, печели награда само за дамска дъска, като марката се води доста добра, но така са решли райдърите и през тази година.

Image

Image

Image

341 – сноуборда;
40 – компании;
2 – категории All Mountain and Park;
18 –ет карача;
8 – ет дни at Winter Park Resort:)
12- критерии;

Image

Не знам, защо вече компанните са си сложили Good Wood winners, а ги няма официално на сайта на Transworld:)

GOOD wood
GNU Riders Choice 2016
GNU Ladies Choice 2016 Club collection
kro

Return to Екипировка