Огледало за баня

Description of your first forum.

Огледало за баня

Postby kro » Thu Jul 06, 2017 1:39 pm

Искам да споделя за нещо, което ми се случи с продукти на Високта а по специално за огледало за баня на висота. На вид нещата изглеждат много професионално направени, което ме накара да си закупя един техен продукт. След като ползвахме въпросното огледало към три години, забелязахме черна лента от долната страна на огледалото.

Точно там където май се стича влагата след баня. Разгледах гаранционната карта на продукта, и какво ми направи впечатление, че фирмата Висота, дава на продукта си три години, което е написано с големи букви но на следващите редове е написано, че специално за огледалото дава само една година гаранция.
Този факт направо ме озадачи, защото си мислих че имам продукт с три години гаранция но явно съм се излъгал.
Така, че имайте предвид когато си купувате продукт от фирма Висота, че няма нищо "високо" а просто, влагат некачествени стъкла в продуктите си.

Това е поредния български производител, който ме кара да се откажа от всички български продукт. Надавам се поне за износ да правят по-качествен продукт.

Все още вярвам в българското!!!
Надявам се някой от фирма Висота, да прочете този коментар, а може и да променят производствената си политика:)

Предложение за огледало
Дали да е от Висота - не!

http://www.visota.com
kro

Return to Общи дискусии